-10%

Втулка стабілізатора гумова HYUNDAI/KIA AZERA/IX35/GF 10/CADENZA 2010=> FRONT L/R HY-SB-14947 (opt-om)
209 ₴
188,10 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Готово до відправки
- Код: MO HY-SB-14947
+380 (66) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
OPT-OM.ORG.UA
Втулка стабілізатора гумова HYUNDAI/KIA AZERA/IX35/GF 10/CADENZA 2010=> FRONT L/R (opt-om)

КОД ТОВАРУ
MO HY-SB-14947

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
HY-SB-14947
(MOOG)
| Характеристика |
|
|
| O |
|
|
| Висота |
|
|
| Висота паковання |
|
|
| Довжина |
|
|
| Довжина паковання |
|
|
| Сторона монтажу |
|
|
| Тип паковання |
|
|
| Ширина паковання |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| ASHIKA | GOMH167 | BLUE PRINT | ADBP800491 | CTR | CVKH133 |
| CTR | GV0163 | DELPHI | TD1272W | HERTH+BUSS JAKOPARTS | J4260518 |
| HYUNDAI | 548133S110 | KIA | 548133S110 | MANDO | DCC010177 |
| MOBIS | 548133S110 | NIPPARTS | N4270523 | PMC | 548133S110 |
| PMC | CRH101F | SIDEM | 887804 | SKF | VKDS855014 |
| SWAG | 33108652 | TEDGUM | 00289141 | TEDGUM | TED85929 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Втулка Hyundai i20 II (GB, IB) | Втулка Hyundai i20 II Купе (GB) | Втулка Hyundai i20 ACTIVE (IB, GB) |
| Втулка Hyundai i30 (GD) | Втулка Hyundai i30 Універсал (GD) | Втулка Hyundai i30 купе |
| Втулка Hyundai SANTA FE III (DM, DMA) |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Moog |
| Код запчастини | HYSB14947 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Довжина | 46 мм |
| Висота | 45 мм |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | Cerato Koup, I30, Pro Ceed |
| Користувальницькі характеристики | |
| O | 21 мм |
| Висота паковання | 3,6 см |
| Довжина: | 46 мм |
| Довжина паковання | 4,6 см |
| Код товару | MO HY-SB-14947 |
| Сторона монтажу | Передня вісь з обох боків |
| Тип паковання | Коробка |
| Ширина паковання | 4,6 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 188,10 ₴

