-10%

Втулка стабілізатора гумова HYUNDAI/KIA 887901 (opt-om)
445 ₴
400,50 ₴
- Готово до відправки
- Код: SID 887901
+380 (66) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
OPT-OM.ORG.UA
Втулка стабілізатора гумова HYUNDAI/KIA (opt-om)

КОД ТОВАРУ
SID 887901

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
887901
(SIDEM)
| Характеристика |
|
|
| Висота |
|
|
| Внутрішній діаметр |
|
|
| Довжина |
|
|
| Сторона монтажу |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| ASHIKA | GOMK106 | BLUE PRINT | ADBP800065 | CTR | CVKK102 |
| CTR | GV0530 | FAG | 819026010 | HYUNDAI | 555133N100 |
| KIA | 555133N100 | MANDO | MCC010655 | MOOG | HYSB13760 |
| NIPPARTS | N4290518 | PMC | PXCRA070B | PMC | CRH129 |
| SKF | VKDS955002 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Втулка Hyundai i30 (GD) | Втулка Hyundai i30 Універсал (GD) | Втулка Hyundai i30 купе |
| Втулка Hyundai ix35 (LM, EL, ELH) | Втулка KIA OPTIMA (FSGDS6B) | Втулка KIA OPTIMA (JF) |
| Втулка KIA OPTIMA Sportswagon (JF) | Втулка KIA SPORTAGE III (SL) |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sidem |
| Код запчастини | 887901 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Місце встановлення | Задня |
| Довжина | 48 мм |
| Внутрішній діаметр | 15 мм |
| Висота | 36 мм |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | I30 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр. | 15 мм |
| Довжина: | 48 мм |
| Код товару | SID 887901 |
| Сторона монтажу | Задня вісь |
Інформація для замовлення
- Ціна: 400,50 ₴

