-10%

Втулка стабілізатора гумова BMW 1 (E87/E87N)/3 (E90/E90N/E91/E91N)/5 СЕДАН V (E60/E60N) 2003=>REAR BM-SB-15246 (opt-om)
189 ₴
170,10 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Готово до відправки
- Код: MO BM-SB-15246
+380 (66) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
OPT-OM.ORG.UA
Втулка стабілізатора гумова BMW 1 (E87/E87N)/3 (E90/E90N/E91/E91N)/5 СЕДАН V (E60/E60N) 2003=>REAR L/R (opt-om)

КОД ТОВАРУ
MO BM-SB-15246

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
BM-SB-15246
(MOOG)
| Характеристика |
|
|
| O |
|
|
| Висота |
|
|
| Висота паковання |
|
|
| Довжина |
|
|
| Довжина паковання |
|
|
| Сторона монтажу |
|
|
| Тип паковання |
|
|
| Ширина паковання |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| BGA | BU0933 | BMW | 33556761568 | DELPHI | TD1462W |
| SIDEM | 821925 | SWAG | 20944261 | TEDGUM | 00085225 |
| TEDGUM | TED19048 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Втулка BMW 1 (E81) | Втулка BMW 1 (E87) | Втулка BMW 1 купе (E82) |
| Втулка BMW 1 Кабріолет (E88) | Втулка BMW 3 (E90) | Втулка BMW 3 Touring (E91) |
| Втулка BMW 3 купе (E92) | Втулка BMW 3 Кабріолет (E93) | Втулка BMW 5 (E60) |
| Втулка BMW 5 Touring (E61) | Втулка BMW 6 (E63) | Втулка BMW 6 Кабріолет (E64) |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Moog |
| Код запчастини | BMSB15246 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Місце встановлення | Задня права |
| Довжина | 45 мм |
| Висота | 46 мм |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Користувальницькі характеристики | |
| O | 13 мм |
| Висота паковання | 4,5 см |
| Довжина: | 45 мм |
| Довжина паковання | 4,85 см |
| Код товару | MO BM-SB-15246 |
| Сторона монтажу | Задня вісь з обох боків |
| Тип паковання | Коробка |
| Ширина паковання | 4,6 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 170,10 ₴

