-10%

Втулка ресори гумова (Sidem) FORD RANGER (ER/ EQ)/MAZDA B-SERIE (UN), BT-50 ПІКАП (CD, UN) REAR 804703 (opt-om)
226 ₴
203,40 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Готово до відправки
- Код: SID 804703
+380 (66) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
OPT-OM.ORG.UA
Втулка ресори гумова (Sidem) FORD RANGER (ER/ EQ)/MAZDA B-SERIE (UN), BT-50 ПІКАП (CD, UN) REAR (opt-om)

КОД ТОВАРУ
SID 804703

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
804703
(SIDEM)
| Характеристика |
|
|
| Внутрішній діаметр |
|
|
| Зовнішній діаметр |
|
|
| Сторона монтажу |
|
|
| Сторона монтажу |
|
|
| Ширина |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| ASHIKA | GOM329 | BLUE PRINT | ADM58015 | FEBEST | MZSBBT504 |
| FORD | 3645501 | MAZDA | UH7128450 | SWAG | 83942335 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Втулка Ford RANGER (ER, EQ, R_) |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sidem |
| Код запчастини | 804703 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Місце встановлення | Передня |
| Ширина | 38 мм |
| Внутрішній діаметр | 16.9 мм |
| Зовнішній діаметр | 32 мм |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр. | 16,9 мм |
| Код товару | SID 804703 |
| Сторона монтажу | спереду |
Інформація для замовлення
- Ціна: 203,40 ₴

