
Втулка валу диференціалу (Swag) РАСПОРНАЯ ВТУЛКА MERCEDES-BENZ PKW 10936490 (opt-om)
167 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Немає в наявності
- Код: SW 10936490
+380 (66) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
OPT-OM.ORG.UA
Втулка валу диференціалу (Swag) РАСПОРНАЯ ВТУЛКА MERCEDES-BENZ PKW (opt-om)

КОД ТОВАРУ
SW 10936490

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
10936490
(SWaG)
| Характеристика |
|
|
| Вага |
|
|
| Внутрішній діаметр |
|
|
| Зовнішній діаметр |
|
|
| Зовнішній діаметр |
|
|
| Матеріал |
|
|
| Сторона монтажу |
|
|
| Товщина |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| CHRYSLER | 05134540AA | CHRYSLER | 5134540AA | MERCEDES-BENZ | 1083530042 |
| MERCEDES-BENZ | A1083530042 |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Swag |
| Код запчастини | 10936490 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Внутрішній діаметр | 32 мм |
| Зовнішній діаметр | 36 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0,027 кг |
| Внутрішній діаметр. | 32 мм |
| Код товару | SW 10936490 |
| Матеріал | Сталь |
| Сторона монтажу | спереду та ззаду |
| Товщина | 16 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 167 ₴

