-10%

Вкладиші VW 2.8D LT28 ATA/AGK/BCQ/AUH 151 HS 19659 000 (opt-om)
4 111 ₴
3 699,90 ₴
- Готово до відправки
- Код: MH 151HS19659 000
+380 (66) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
OPT-OM.ORG.UA
Вкладиші VW 2.8D LT28 ATA/AGK/BCQ/AUH (opt-om)

КОД ТОВАРУ
MH 151HS19659 000

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
151 HS 19659 000
(MAHLE)
| Характеристика |
|
|
| Вага нетто |
|
|
| Висота паковання |
|
|
| для діаметра вала від |
|
|
| для діаметра корпуса від |
|
|
| для просвіту підшипника від |
|
|
| для товщини стінки від |
|
|
| до діаметра вала |
|
|
| до діаметра корпуса |
|
|
| до просвіту підшипника |
|
|
| до товщини стінки |
|
|
| Довжина паковання |
|
|
| Номер компоненту |
|
|
| Ширина від |
|
|
| Ширина до |
|
|
| Ширина паковання |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| KS | 79382600 | MWM | 062198451 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Вкладиші VW LT 28-35 II Автобус (2DB, 2DE, 2DK) | Вкладиші VW LT 28-46 II Фургон (2DA, 2DD, 2DH) | Вкладиші VW LT 28-46 II Платформа/шасі (2DC, 2DF, 2DG, 2DL, 2DM) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mahle |
| Код запчастини | 151HS19659000 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага нетто | 479 г |
| Висота паковання | 16,56 см |
| Довжина паковання | 8,8 см |
| Код товару | MH 151HS19659 000 |
| Номер компонента | 151HL19658000 |
| Ширина від | 22,25 мм |
| Ширина до | 22,50 мм |
| Ширина паковання | 4,36 см |
| для діаметра вала від | 69,981 мм |
| для діаметра корпуса від | 75,000 мм |
| для просвіту підшипника від | 0,036 мм |
| для товщини стінки від | 2,47 мм |
| до діаметра вала | 70,000 мм |
| до діаметра корпуса | 75,019 мм |
| до просвіту підшипника | 0,098 мм |
| до товщини стінки | 2,482 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 699,90 ₴
