-10%

Відбійник гумовий KIA SORENTO 2002=> REAR L/R 91929775 (opt-om)
808 ₴
727,20 ₴
- Готово до відправки
- Код: SW 91929775
+380 (66) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
OPT-OM.ORG.UA
Відбійник гумовий KIA SORENTO 2002=> REAR L/R (opt-om)

КОД ТОВАРУ
SW 91929775

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
91929775
(SWaG)
| Характеристика |
|
|
| Вага |
|
|
| Внутрішній діаметр |
|
|
| Матеріал |
|
|
| Сторона монтажу |
|
|
| Товщина |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| BGA | BU9861 | FEBEST | KDSORRR | KIA | 551503E000 |
| KIA | 551513E000 | KIA | 551513E001 | MONROE | PK441 |
| PROFIT | 23140823 | TEDGUM | 00349485 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Відбійник KIA SORENTO I (JC) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Swag |
| Код запчастини | 91929775 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Матеріал | Поліуретан |
| Місце встановлення | Задній |
| Сумісність з маркою | Kia |
| Сумісність з моделлю | Sorento |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0,18 кг |
| Внутрішній діаметр. | 32 мм |
| Код товару | SW 91929775 |
| Сторона монтажу | Задня вісь |
| Товщина | 111 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 727,20 ₴

