-10%

Відбійник гумовий BMW 5 SERIES (F10/F18) 3.10=> REAR 20947858 (opt-om)
305 ₴
274,50 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Готово до відправки
- Код: SW 20947858
+380 (66) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
OPT-OM.ORG.UA
Відбійник гумовий BMW 5 SERIES (F10/F18) 3.10=> REAR (opt-om)

КОД ТОВАРУ
SW 20947858

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
20947858
(SWaG)
| Характеристика |
|
|
| Внутрішній діаметр |
|
|
| Зовнішній діаметр |
|
|
| Матеріал |
|
|
| Сторона монтажу |
|
|
| Товщина |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| ASHIKA | 159000134 | BMW | 33536789385 | KYB | 935315 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Відбійник BMW 5 (F10) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Swag |
| Код запчастини | 20947858 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Матеріал | Поліуретан |
| Місце встановлення | Задній |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зовнішній діаметр | 71 мм |
| Внутрішній діаметр. | 20 мм |
| Код товару | SW 20947858 |
| Сторона монтажу | Задня вісь |
| Товщина | 94 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 274,50 ₴

