-10%

Відбій амортизатора пластиковий (Swag) NISSAN/RENAULT QASHQAI II ДЖИП (J11/J11)/KADJAR (HA/HL) 2013=> 33106020 (opt-om)
1 081 ₴
972,90 ₴
- Готово до відправки
- Код: SW 33106020
+380 (66) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
OPT-OM.ORG.UA
Відбій амортизатора пластиковий (Swag) NISSAN/RENAULT QASHQAI II ДЖИП (J11/J11)/KADJAR (HA/HL) 2013=> FRONT L/R (opt-om)

КОД ТОВАРУ
SW 33106020

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
33106020
(SWaG)
| Характеристика |
|
|
| Вага |
|
|
| Довжина |
|
|
| Матеріал |
|
|
| Матеріал |
|
|
| Сторона монтажу |
|
|
| Ширина |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| BLUE PRINT | ADBP800082 | FEBEST | NDJ11F | NISSAN | 540504CL0A |
| NISSAN | 540504CL0B | NISSAN | 540506FR0A | RENAULT | 540504CL0B |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Відбій Nissan QASHQAI II Джип (J11, J11_) | Відбій Renault KADJAR (HA_, HL_) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Swag |
| Код запчастини | 33106020 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Сумісність з маркою | Nissan, Renault |
| Сумісність з моделлю | Qashqai, Koleos, X-Trail |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0,100 кг |
| Довжина: | 102 мм |
| Код товару | SW 33106020 |
| Матеріал | ПУ (поліуретан) |
| Сторона монтажу | Передня вісь |
| Ширина | 58 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 972,90 ₴

