-10%

Відбій амортизатора гумовий (Swag) HYUNDAI SANTA FE 06-13/SONATA 06-/TUCSON 04-/IX35 10-/KIA SPORTAGE 90928217 (opt-om)
600 ₴
540 ₴
- Готово до відправки
- Код: SW 90928217
+380 (66) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
OPT-OM.ORG.UA
Відбій амортизатора гумовий (Swag) HYUNDAI SANTA FE 06-13/SONATA 06-/TUCSON 04-/IX35 10-/KIA SPORTAGE 04-/SOUL 09-/SORENTO 02-/MAGENTIS 05- FRONT L/R (opt-om)

КОД ТОВАРУ
SW 90928217

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
90928217
(SWaG)
| Характеристика |
|
|
| Вага |
|
|
| Внутрішній діаметр |
|
|
| Матеріал |
|
|
| Сторона монтажу |
|
|
| Сторона монтажу |
|
|
| Товщина |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| BGA | BU9730 | FEBEST | HYD001 | HYUNDAI | 546262E000 |
| KIA | 546262E000 | PMC | 546263S000 | PMC | 546263S000 |
| PROFIT | 23140830 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Відбій Hyundai TUCSON (JM) | Відбій KIA SPORTAGE II (JE_, KM) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Swag |
| Код запчастини | 90928217 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | Sportage, Tucson |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0,06 кг |
| Внутрішній діаметр. | 21 мм |
| Код товару | SW 90928217 |
| Матеріал | ПУ (поліуретан) |
| Сторона монтажу | Передня вісь |
| Товщина | 85 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 540 ₴

