-10%

Випрямляч діодний ВИПРЯМЛЯЧ ДІОДНИЙ 136861 CZ 7136-0861 (opt-om)
702 ₴
631,80 ₴
- Готово до відправки
- Код: PR 7136-0861
+380 (66) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
OPT-OM.ORG.UA
Випрямляч діодний ВИПРЯМЛЯЧ ДІОДНИЙ 136861 CZ (opt-om)

КОД ТОВАРУ
PR 7136-0861

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
7136-0861
(PROFIT)
| Характеристика |
|
|
| Внутрішній діаметр |
|
|
| Зовнішній діаметр |
|
|
| Напруга |
|
|
| Номінальна напруга |
|
|
| Номінальний струм |
|
|
| Тип діодів |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AS | ARC0091 | AS | ARC0071 | BOSCH | F032136861 |
| CARGO | 136861 | FIAT | 9611366880 | FORD | 7387707 |
| FORD | 7387708 | FORD | 95VW10300AA | FORD | 95VW10300AB |
| FORD | 95VW10300AC | FORD | 95VW10300CA | FORD | 95VW10300CAA |
| FORD | 95VW10300CB | FORD | 95VW10300CC | FORD | R95VW10300AC |
| FORD | R95VW10300CC | IVECO | 500314723 | MAGNETI | AMP1560 |
| MOBILETRON | RB134H | PSH | 053000382016 | VW | 058903016A |
| VW | 058903018A | VW | 071903016G |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Profit |
| Код запчастини | 71360861 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зовнішній діаметр | 114,00 мм |
| Внутрішній діаметр. | 22,00 мм |
| Код товару | PR 7136-0861 |
| Напруга | 14 В |
| Номінальна напруга | 22 В |
| Номінальний струм | 50 А |
| Тип діодів | Діод Зенера |
Інформація для замовлення
- Ціна: 631,80 ₴

