-10%

Випарювач кондиціонера RENAULT SCENIC II 03- 92167 (opt-om)
6 870 ₴
6 183 ₴
- Готово до відправки
- Код: NI 92167
+380 (66) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
OPT-OM.ORG.UA
Випарювач кондиціонера RENAULT SCENIC II 03- (opt-om)

КОД ТОВАРУ
NI 92167

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
92167
(Nissens)
| Характеристика |
|
|
| Виконання радіатора |
|
|
| Глибина решітки |
|
|
| Довжина решітки |
|
|
| Матеріал охолоджувальних ребер |
|
|
| Холодоагент |
|
|
| Ширина решітки |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| CARGO | 260671 | NRF | 36162 | RENAULT | 7701207874 |
| VALEO | 817709 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Випарювач Renault MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) | Випарювач Renault MEGANE II Ліфтбек (LM0/1_) | Випарювач Renault MEGANE II Універсал (KM0/1_) |
| Випарювач Renault MEGANE II COUPE-CABRIOLET (EM0/1_) | Випарювач Renault MEGANE II Фургон/універсал (KM_) | Випарювач Renault SCENIC I Мінівен (JA0/1_, FA0_) |
| Випарювач Renault SCENIC II (JM0/1_) | Випарювач Renault GRAND SCENIC II (JM0/1_) |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Nissens |
| Код запчастини | 92167 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Матеріал | Алюміній |
| Сумісність з моделлю | Scenic, Megane |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконання радіатора | Паяні ребра |
| Глибина решітки | 60 мм |
| Довжина решітки | 225 мм |
| Код товару | NI 92167 |
| Матеріал охолоджувальних ребер | алюміній |
| Холодоагент | R 134a |
| Ширина решітки | 240 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 183 ₴

