-10%

Випарювач кондиціонера PEUGEOT 307 (3 ) (00-) 2.0 I 16V|PEUGEOT 307 (3 ) (00-) 1.4 I|PEUGEOT 307 (3 ) (0 92302 (opt-om)
3 807 ₴
3 426,30 ₴
- Готово до відправки
- Код: NI 92302
+380 (66) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
OPT-OM.ORG.UA
Випарювач кондиціонера PEUGEOT 307 (3_) (00-) 2.0 I 16V|PEUGEOT 307 (3_) (00-) 1.4 I|PEUGEOT 307 (3_) (00-) 1.4 I 16V|PEUGEOT 307 (3_) (00-) 1.6 I 16V (opt-om)

КОД ТОВАРУ
NI 92302

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
92302
(Nissens)
| Характеристика |
|
|
| Виконання радіатора |
|
|
| Глибина решітки |
|
|
| Довжина решітки |
|
|
| Матеріал охолоджувальних ребер |
|
|
| Холодоагент |
|
|
| Ширина решітки |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| NRF | 36166 | PEUGEOT | 6450JA |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Випарювач Peugeot 307 (3A/C) | Випарювач Peugeot 307 Break (3E) | Випарювач Peugeot 307 SW (3H) |
| Випарювач Peugeot 307 CC (3B) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nissens |
| Код запчастини | 92302 |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Глибина ядра радіатора | 58 мм |
| Довжина ядра радіатора | 205 мм |
| Ширина ядра радіатора | 244 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 18.1 мм |
| Сумісність з маркою | Peugeot |
| Сумісність з моделлю | 307 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконання радіатора | Паяні ребра |
| Глибина решітки | 58 мм |
| Довжина решітки | 205 мм |
| Код товару | NI 92302 |
| Матеріал охолоджувальних ребер | алюміній |
| Холодоагент | R 134a |
| Ширина решітки | 244 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 426,30 ₴

