
Випарювач кондиціонера AUDI A3 1.2 TSI 03.10-05.13, SEAT ALHAMBRA 1.8 TFSI 11.12-, SKODA OCTAVIA 2.0 01 260568 (opt-om)
2 760 ₴
- Немає в наявності
- Код: CG 260568
+380 (66) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
OPT-OM.ORG.UA
Випарювач кондиціонера AUDI A3 1.2 TSI 03.10-05.13, SEAT ALHAMBRA 1.8 TFSI 11.12-, SKODA OCTAVIA 2.0 01.06-, VW GOLF VI 1.2 TSI 08.09-07.13, VW TOURA (opt-om)

КОД ТОВАРУ
CG 260568

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
260568
(CARGO)
| Характеристика |
|
|
| O випускного отвору |
|
|
| O впускного отвору |
|
|
| Глибина решітки |
|
|
| Довжина решітки |
|
|
| Холодоагент |
|
|
| Ширина решітки |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| DELPHI | TSP0525160 | NISSENS | 92163 | NRF | 36109 |
| VALEO | 817719 | VW | 1K11820103 | VW | 1K1820103 |
| VW | 1K1820103A | VW | 1K1820103B | VW | 1K1820103E |
| VW | 1K2820103 | VW | 1K2820103A | VW | 1K2820103B |
| VW | 1K2820103E |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Випарювач Audi A3 (8P1) | Випарювач Audi A3 Sportback (8PA) | Випарювач Audi A3 Кабріолет (8P7) |
| Випарювач Audi Q3 (8UB, 8UG) | Випарювач Audi TT (8J3) | Випарювач Audi TT Roadster (8J9) |
| Випарювач Seat ALHAMBRA (710, 711) | Випарювач Seat ALTEA (5P1) | Випарювач Seat ALTEA XL (5P5, 5P8) |
| Випарювач Seat LEON (1P1) | Випарювач Seat TOLEDO III (5P2) | Випарювач Skoda OCTAVIA II (1Z3) |
| Випарювач Skoda OCTAVIA II COMBI (1Z5) | Випарювач VW CADDY III Мінівен (2KB, 2KJ, 2CB, 2CJ) | Випарювач VW CADDY III Фургон/мінівен (2KA, 2KH, 2CA, 2CH) |
| Випарювач VW EOS (1F7, 1F8) | Випарювач VW FOX Хетчбек (5Z1, 5Z3, 5Z4) | Випарювач VW GOLF V (1K1) |
| Випарювач VW GOLF V Variant (1K5) | Випарювач VW GOLF VI (5K1) | Випарювач VW GOLF VI Variant (AJ5) |
| Випарювач VW GOLF VI Кабріолет (517) | Випарювач VW GOLF PLUS V (5M1, 521) | Випарювач VW JETTA III (1K2) |
| Випарювач VW JETTA IV (162, 163, AV3, AV2) | Випарювач VW SCIROCCO III (137, 138) | Випарювач VW SHARAN (7N1, 7N2) |
| Випарювач VW TIGUAN (5N_) | Випарювач VW TOURAN (1T1, 1T2) | Випарювач VW TOURAN (1T3) |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CARGO |
| Код запчастини | 260568 |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| O випускного отвору | 11,70 мм |
| O впускного отвору | 14,50 мм |
| Глибина решітки | 60,0 мм |
| Довжина решітки | 245,0 мм |
| Код товару | CG 260568 |
| Тип запчастин | Оригінал |
| Холодоагент | R 134a |
| Ширина решітки | 240,0 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 760 ₴

