-10%

Вижимний підшипник ALFA ROMEO 159 (939) 1.9 JTS 2005- 90-OP-OP05 (opt-om)
2 216 ₴
1 994,40 ₴
- Готово до відправки
- Код: ASH 90-OP-OP05
+380 (66) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
OPT-OM.ORG.UA
Вижимний підшипник ALFA ROMEO 159 (939) 1.9 JTS 2005- (opt-om)

КОД ТОВАРУ
ASH 90-OP-OP05

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
90-OP-OP05
(ASHIKA)
| Характеристика |
|
|
| Висота |
|
|
| Внутрішній діаметр |
|
|
| Зовнішній діаметр |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| BLUE PRINT | ADW193607 | BLUE PRINT | ADW1930110 | BLUE PRINT | ADL143601C |
| BLUE PRINT | ADL143602C | BOSCH | 0986486635 | BOSCH | 0986486634 |
| BOSCH | 0986486592 | BOSCH | 0986486594 | BOSCH | 0986486590 |
| EUROREPAR | 1666661180 | EUROREPAR | 1666663680 | HERTH+BUSS JAKOPARTS | J2410905 |
| LPR | 3004 | LPR | 3464 | LPR | 3463 |
| LPR | 3464УЦН | LPR | 3011 | LPR | 3241 |
| LUK | 510010110 | LUK | 510017810 | LUK | 510018010 |
| LUK | 510010410 | LUK | 510011810 | LUK | 510013110 |
| MAGNETI | CSC0071 | MAGNETI | CSC0107 | MAGNETI | CSC0070 |
| MAGNETI | CSC0069 | NK | 143616 | NK | 143615 |
| NK | 143612 | NK | 141003 | OPEL | 5679350 |
| PROFIT | 25302521 | PSA | 55563646 | SACHS | 3182600187 |
| SACHS | 3182600163 | SACHS | 3182600250 | TRW | PJQ158 |
| TRW | PJQ119 | TRW | PJQ209 | TRW | PJQ132 |
| VALEO | 804566 | VALEO | 804564 | VALEO | 834390 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Вижимний Alfa Romeo 159 (939_) | Вижимний Alfa Romeo 159 SPORTWAGON (939_) | Вижимний Alfa Romeo BRERA (939_) |
| Вижимний Alfa Romeo MITO (955_) | Вижимний Alfa Romeo SPIDER (939_) | Вижимний Chevrolet AVEO Хетчбек (T300) |
| Вижимний Chevrolet AVEO Ліфтбек (T300) | Вижимний Chevrolet TRAX | Вижимний Fiat GRANDE PUNTO (199_) |
| Вижимний Opel ASTRA H (A04) | Вижимний Opel ASTRA H GTC (A04) | Вижимний Opel ASTRA H Універсал (A04) |
| Вижимний Opel ASTRA H TWINTOP (A04) | Вижимний Opel ASTRA H Фургон/універсал (L70) | Вижимний Opel CORSA D (S07) |
| Вижимний Opel CORSA D Фургон/хетчбек (S07) | Вижимний Opel MERIVA A Мінівен (X03) | Вижимний Opel ZAFIRA / ZAFIRA FAMILY B (A05) |
| Вижимний Opel ZAFIRA B Фургон/мінівен (A05) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ASHIKA |
| Код запчастини | 90OPOP05 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Внутрішній діаметр | 29.5 мм |
| Зовнішній діаметр | 64.5 мм |
| Сумісність з маркою | Opel, Fiat, Chevrolet, Alfa Romeo |
| Сумісність з моделлю | MiTo, Astra, Corsa, 159, Aveo, Zafira, Grande Punto, Spider, Meriva |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр. | 29,5 мм |
| Висота | 57 мм |
| Код товару | ASH 90-OP-OP05 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 994,40 ₴

