-10%

Вентилятор салона MINI MINI (R56) (06-) COOPER S JCW 1.6 TURBO|MINI MINI (R56) (06-) COOPER D 1.6D|MINI 87233 (opt-om)
4 307 ₴
3 876,30 ₴
- Готово до відправки
- Код: NI 87233
+380 (66) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
OPT-OM.ORG.UA
Вентилятор салона MINI MINI (R56) (06-) COOPER S JCW 1.6 TURBO|MINI MINI (R56) (06-) COOPER D 1.6D|MINI MINI (R56) (06-) COOPER S 1.6 TURBO|MINI MI (opt-om)

КОД ТОВАРУ
NI 87233

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
87233
(Nissens)
| Характеристика |
|
|
| O |
|
|
| Додатковий виріб / додаткова інформація |
|
|
| Кількість штирових контактів |
|
|
| Напруга |
|
|
| Потужність |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| DENSO | DEA05005 | MAGNETI | MTE304AX | METZGER | 0917277 |
| MINI | 3422644 | MINI | 3422646 | MINI | 64113422644 |
| MINI | 64113422646 | MINI | 64113422648 | MINI | 64119266899 |
| MINI | 9266899 | NRF | 34157 | NRF | 34335 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Вентилятор MINI MINI (R56) | Вентилятор MINI MINI Кабріолет (R57) | Вентилятор MINI MINI Roadster (R59) |
| Вентилятор MINI MINI COUNTRYMAN (R60) | Вентилятор MINI MINI CLUBMAN (R55) | Вентилятор MINI MINI CLUBVAN (R55) |
| Вентилятор MINI MINI купе (R58) | Вентилятор MINI MINI PACEMAN (R61) |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Nissens |
| Код запчастини | 87233 |
| Стан | Новий |
| Тип | Вентилятор |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Споживана потужність | 216 Вт |
| Напрямок обертання | За годинниковою стрілкою |
| Напруга | 12 В |
| Конструктивні особливості | Без блоку управління |
| Форма з'єднувача | Овальний |
| Діаметр | 149 мм |
| Кількість контактів | 2 |
| Сумісність з маркою | Mini |
| Сумісність з моделлю | Mini Clubvan, Clubman |
| Користувальницькі характеристики | |
| O | 149 мм |
| Додатковий виріб / додаткова інформація | без вбудованого регулятора |
| Код товару | NI 87233 |
| Кількість штирових контактів | 2 -пол. |
| Потужність | 216 Вт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 876,30 ₴

