-10%

Вентилятор салона MERCEDES C-CLASS W 203 (00-) C 160 (+) 87111 (opt-om)
4 097 ₴
3 687,30 ₴
- Готово до відправки
- Код: NI 87111
+380 (66) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
OPT-OM.ORG.UA
Вентилятор салона MERCEDES C-CLASS W 203 (00-) C 160 (+) (opt-om)

КОД ТОВАРУ
NI 87111

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
87111
(Nissens)
| Характеристика |
|
|
| O |
|
|
| Додатковий виріб / додаткова інформація |
|
|
| Кількість штирових контактів |
|
|
| Напруга |
|
|
| Потужність |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| DENSO | DEA17001 | HERTH+BUSS ELPARTS | 75610030 | MAGNETI | MTE288AX |
| MAHLE | AB68000P | MERCEDES-BENZ | 2038202514 | MERCEDES-BENZ | A2038202514 |
| METZGER | 0917091 | NRF | 34090 | PROFIT | 18600042 |
| SWAG | 33100805 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Вентилятор Mercedes-Benz C-CLASS (W203) | Вентилятор Mercedes-Benz C-CLASS T-Model (S203) | Вентилятор Mercedes-Benz C-CLASS купе (CL203) |
| Вентилятор Mercedes-Benz CLC-CLASS (CL203) | Вентилятор Mercedes-Benz CLK (C209) | Вентилятор Mercedes-Benz CLK Кабріолет (A209) |
| Вентилятор Mercedes-Benz SL (R230) | Вентилятор Mercedes-Benz G-CLASS (W463) | Вентилятор Mercedes-Benz G-CLASS Cabrio (W463) |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Nissens |
| Код запчастини | 87111 |
| Стан | Новий |
| Тип | Вентилятор |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Напрямок обертання | Проти годинникової стрілки |
| Напруга | 12 В |
| Конструктивні особливості | Без блоку управління |
| Форма з'єднувача | Форма D |
| Діаметр | 157 мм |
| Кількість контактів | 2 |
| Споживана потужність | 474 Вт |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | CLC-Class, G-Class, C-Class, SL |
| Користувальницькі характеристики | |
| O | 156 мм |
| Додатковий виріб / додаткова інформація | без вбудованого регулятора |
| Код товару | NI 87111 |
| Кількість штирових контактів | 2 -пол. |
| Потужність | 432 Вт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 687,30 ₴

