-10%

Вентилятор салона AUDI A 4 ALLROAD (B8) (09-) 3.0 TDI|AUDI A 4 ALLROAD (B8) (09-) 2.0 TFSI|AUDI A 4 ALLR 87428 (opt-om)
4 969 ₴
4 472,10 ₴
- Готово до відправки
- Код: NI 87428
+380 (66) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
OPT-OM.ORG.UA
Вентилятор салона AUDI A 4 ALLROAD (B8) (09-) 3.0 TDI|AUDI A 4 ALLROAD (B8) (09-) 2.0 TFSI|AUDI A 4 ALLROAD (B8) (09-) 2.0 TDI|AUDI RS 4 (B8) (12-) 4. (opt-om)

КОД ТОВАРУ
NI 87428

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
87428
(Nissens)
| Характеристика |
|
|
| O |
|
|
| Кількість штирових контактів |
|
|
| Напруга |
|
|
| Потужність |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AUDI | 8T1820021 | DENSO | DEA02008 | HERTH+BUSS ELPARTS | 75610090 |
| MAGNETI | MTE310AX | MAHLE | AB182000P | NRF | 34163 |
| PORSCHE | 8T1820021 | PROFIT | 18600119 | VALEO | 884576 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Вентилятор Audi A4 B8 (8K2) | Вентилятор Audi A4 B8 Avant (8K5) | Вентилятор Audi A4 Allroad B8 (8KH) |
| Вентилятор Audi A5 (8T3) | Вентилятор Audi A5 Sportback (8TA) | Вентилятор Audi A5 Кабріолет (8F7) |
| Вентилятор Audi Q5 (8RB) | Вентилятор Porsche MACAN (95B) |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Nissens |
| Код запчастини | 87428 |
| Стан | Новий |
| Тип | Вентилятор |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Споживана потужність | 240 Вт |
| Напрямок обертання | За годинниковою стрілкою |
| Напруга | 12 В |
| Конструктивні особливості | Без блоку управління |
| Форма з'єднувача | Прямокутний |
| Діаметр | 133 мм |
| Кількість контактів | 2 |
| Сумісність з маркою | Audi, Porsche |
| Сумісність з моделлю | Q5, A4, A5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| O | 133 мм |
| Код товару | NI 87428 |
| Кількість штирових контактів | 2 -пол. |
| Потужність | 240 Вт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 472,10 ₴

