-10%

Вентилятор радіатора RENAULT SANDERO II (12-) 0.9 TCE|RENAULT SANDERO II (12-) 1.2 16V|RENAULT SANDERO I 85892 (opt-om)
4 044 ₴
3 639,60 ₴
- Готово до відправки
- Код: NI 85892
+380 (66) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
OPT-OM.ORG.UA
Вентилятор радіатора RENAULT SANDERO II (12-) 0.9 TCE|RENAULT SANDERO II (12-) 1.2 16V|RENAULT SANDERO II (12-) 1.5 DCI|RENAULT SANDERO II (12-) 1.6 I (opt-om)

КОД ТОВАРУ
NI 85892

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
85892
(Nissens)
| Характеристика |
|
|
| O |
|
|
| Додатковий виріб / додаткова інформація |
|
|
| Кільк. лопатей вентилятора |
|
|
| Кількість штирових контактів |
|
|
| Напруга |
|
|
| Номінальна потужність |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| DACIA | 214753416R | DACIA | 214814116R | DACIA | 214816703R |
| DACIA | 214816812R | DACIA | 214818009R | NISSAN | 214753416R |
| NISSAN | 214814116R | NISSAN | 214816703R | NISSAN | 214816812R |
| NISSAN | 214818009R | NRF | 470012 | NRF | 47889 |
| PROFIT | 18500017 | RENAULT | 214816703R | RENAULT | 214818009R |
| RENAULT | 214753416R | RENAULT | 214814116R | RENAULT | 214816812R |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Вентилятор Dacia DOKKER Мінівен (KE_) | Вентилятор Dacia DOKKER Express Фургон/мінівен | Вентилятор Dacia DUSTER (HS_) |
| Вентилятор Dacia DUSTER (HM_) | Вентилятор Dacia DUSTER Фургон/джип | Вентилятор Dacia LOGAN II |
| Вентилятор Dacia LOGAN MCV II | Вентилятор Dacia LODGY (JS_) | Вентилятор Dacia SANDERO II |
| Вентилятор Renault CAPTUR I (J5_, H5_) | Вентилятор Renault CLIO IV (BH_) | Вентилятор Renault CLIO IV GRANDTOUR (KH_) |
| Вентилятор Renault CLIO IV Фургон/хетчбек (BH_) | Вентилятор Renault LODGY (JS_) | Вентилятор Renault LOGAN I (LS_) |
| Вентилятор Renault LOGAN I Універсал (KS_) | Вентилятор Renault LOGAN/STEPWAY II (L8_) | Вентилятор Renault LOGAN II Універсал (K8_) |
| Вентилятор Renault SANDERO/STEPWAY II (B8_) |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Nissens |
| Код запчастини | 85892 |
| Стан | Новий |
| Тип | Вентилятор |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Конструктивні особливості | Без резистора |
| Форма з'єднувача | Овальний |
| Діаметр | 400 мм |
| Тип вентилятора | Одинарний |
| Кількість лопатей | 8 шт. |
| Кількість контактів | 2 |
| Споживана потужність | 240 Вт |
| Напрямок обертання | За годинниковою стрілкою |
| Напруга | 12 В |
| Сумісність з маркою | Dacia, Renault |
| Сумісність з моделлю | Logan/Stepway, Duster, Sandero, Dokker, Clio, Logan |
| Користувальницькі характеристики | |
| O | 400 мм |
| Додатковий виріб / додаткова інформація | без вбудованого регулятора |
| Код товару | NI 85892 |
| Кільк. лопатей вентилятора | 8 |
| Кількість штирових контактів | 2 -пол. |
| Номінальна потужність | 240 Вт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 639,60 ₴

