-10%

Вентилятор радіатора RENAULT KADJAR (15-) 1.5 DCI 85935 (opt-om)
4 198 ₴
3 778,20 ₴
- Готово до відправки
- Код: NI 85935
+380 (66) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
OPT-OM.ORG.UA
Вентилятор радіатора RENAULT KADJAR (15-) 1.5 DCI (opt-om)

КОД ТОВАРУ
NI 85935

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
85935
(Nissens)
| Характеристика |
|
|
| O |
|
|
| Додатковий виріб / додаткова інформація |
|
|
| Кільк. лопатей вентилятора |
|
|
| Кількість штирових контактів |
|
|
| Напруга |
|
|
| Номінальна потужність |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| NISSAN | 214814EB0A | NISSAN | 214814EB0B | PROFIT | 18500110 |
| VALEO | 698582 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Вентилятор Nissan QASHQAI II Джип (J11, J11_) | Вентилятор Renault KADJAR (HA_, HL_) |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Nissens |
| Код запчастини | 85935 |
| Стан | Новий |
| Тип | Вентилятор |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Конструктивні особливості | Без резистора |
| Форма з'єднувача | Овальний |
| Діаметр | 475 мм |
| Тип вентилятора | Одинарний |
| Кількість лопатей | 7 шт. |
| Кількість контактів | 2 |
| Споживана потужність | 252 Вт |
| Напрямок обертання | За годинниковою стрілкою |
| Напруга | 12 В |
| Сумісність з маркою | Nissan, Renault |
| Сумісність з моделлю | Qashqai |
| Користувальницькі характеристики | |
| O | 475 мм |
| Додатковий виріб / додаткова інформація | без вбудованого регулятора |
| Код товару | NI 85935 |
| Кільк. лопатей вентилятора | 7 |
| Кількість штирових контактів | 2 -пол. |
| Номінальна потужність | 252 Вт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 778,20 ₴

