-10%

Вентилятор радіатора OPEL VECTRA B 1,6-1,8-2,0 95- 85208 (opt-om)
4 993 ₴
4 493,70 ₴
- Готово до відправки
- Код: NI 85208
+380 (66) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
OPT-OM.ORG.UA
Вентилятор радіатора OPEL VECTRA B 1,6-1,8-2,0 95- (opt-om)

КОД ТОВАРУ
NI 85208

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
85208
(Nissens)
| Характеристика |
|
|
| O |
|
|
| Додатковий виріб / додаткова інформація |
|
|
| Кільк. лопатей вентилятора |
|
|
| Кількість штирових контактів |
|
|
| Напруга |
|
|
| Номінальна потужність |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| NRF | 47014 | OPEL | 1341159 | OPEL | 1341264 |
| OPEL | 52464705 | OPEL | 52464741 | PROFIT | 18500084 |
| VAUXHALL | 1341159 | VAUXHALL | 1341264 | VAUXHALL | 52464705 |
| VAUXHALL | 52464741 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Вентилятор Opel VECTRA B Хетчбек (J96) | Вентилятор Opel VECTRA B (J96) | Вентилятор Opel VECTRA B Універсал (J96) |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Nissens |
| Код запчастини | 85208 |
| Стан | Новий |
| Тип | Вентилятор |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Конструктивні особливості | З кожухом вентилятора радіатора |
| Форма з'єднувача | Овальний |
| Діаметр | 387 мм |
| Тип вентилятора | Одинарний |
| Кількість лопатей | 7 шт. |
| Кількість контактів | 3 |
| Споживана потужність | 228 Вт |
| Напрямок обертання | За годинниковою стрілкою |
| Напруга | 12 В |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Сумісність з моделлю | Vectra |
| Користувальницькі характеристики | |
| O | 390 мм |
| Додатковий виріб / додаткова інформація | без вбудованого регулятора |
| Код товару | NI 85208 |
| Кільк. лопатей вентилятора | 8 |
| Кількість штирових контактів | 3 -пол. |
| Номінальна потужність | 204 Вт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 493,70 ₴

