![Вал рульової рейки ВАЛ КАРДАННИЙ РУЛЬОВИЙ НИЖНІЙ NISSAN PATHFINDER R51M 2005.01-2014.11 [EL] ASN-R51 (opt-om), фото 1](https://images.prom.ua/4937571303_val-rulovoyi-rejki.jpg)
Вал рульової рейки ВАЛ КАРДАННИЙ РУЛЬОВИЙ НИЖНІЙ NISSAN PATHFINDER R51M 2005.01-2014.11 [EL] ASN-R51 (opt-om)
1 185 ₴
- Немає в наявності
- Код: FEB ASN-R51
+380 (66) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
OPT-OM.ORG.UA
Вал рульової рейки ВАЛ КАРДАННИЙ РУЛЬОВИЙ НИЖНІЙ NISSAN PATHFINDER R51M 2005.01-2014.11 [EL] (opt-om)

КОД ТОВАРУ
FEB ASN-R51

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
ASN-R51
(FEBEST)
| Характеристика |
|
|
| Вага |
|
|
| Висота паковання |
|
|
| Довжина паковання |
|
|
| Ширина паковання |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| NISSAN | 48071EA26A | NISSAN | 48071EA300 | NISSAN | 48071EA30A |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Вал Nissan NP300 NAVARA Пікап (D23, D23T) | Вал Nissan XTERRA (N50) |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Febest |
| Код запчастини | ASNR51 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Сумісність з маркою | Infiniti, Nissan |
| Сумісність з моделлю | Xterra, Pathfinder, Navara |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0,64 кг |
| Висота паковання | 4,0 см |
| Довжина паковання | 26,5 см |
| Код товару | FEB ASN-R51 |
| Ширина паковання | 4,0 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 185 ₴

![Вал рульової рейки ВАЛ КАРДАННИЙ РУЛЬОВИЙ НИЖНІЙ NISSAN PATHFINDER R51M 2005.01-2014.11 [EL] ASN-R51 (opt-om), фото 2](https://images.prom.ua/6536830157_w159_h159_val-rulovoyi-rejki.jpg)