-10%

Важіль підвіски FIAT/ LANCIA BRAVO, BRAVA, TEM TC427 (opt-om)
2 255 ₴
2 029,50 ₴
- Готово до відправки
- Код: DL TC427
+380 (66) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
OPT-OM.ORG.UA
Важіль підвіски FIAT/ LANCIA BRAVO, BRAVA, TEM (opt-om)

КОД ТОВАРУ
DL TC427

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
TC427
(DELPHI)
| Характеристика |
|
|
| Вага |
|
|
| Висота |
|
|
| Довжина |
|
|
| Тип керма |
|
|
| Ширина |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| EUROREPAR | 1634886280 | FAG | 821036310 | FIAT | 46423823 |
| FIAT | 71747916 | FIAT | 7777240 | FIAT | 82461082 |
| LANCIA | 46423823 | LANCIA | 71747916 | LANCIA | 7777240 |
| LANCIA | 82461082 | LEMFORDER | 26745 | MAGNETI | ARM041 |
| METZGER | 58032202 | MOOG | FIWP7503P | MOOG | FIWP7503 |
| PROFIT | 23040045 | SIDEM | 19586 | SKF | VKDS322025B |
| SWAG | 70929506 | TRW | JTC1083 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Важіль Fiat BRAVA (182_) | Важіль Fiat BRAVO I (182_) | Важіль Fiat TEMPRA (159_) |
| Важіль Fiat TEMPRA S.W. (159_) | Важіль Fiat TIPO (160_) | Важіль LANCIA DEDRA (835_) |
| Важіль LANCIA DEDRA SW (835_) | Важіль LANCIA DELTA II (836_) |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Delphi |
| Код запчастини | TC427 |
| Стан | Новий |
| Місце встановлення | Нижній |
| Матеріал | Лита сталь |
| Тип важеля | Причіпний |
| Конструктивні особливості | З кульовим шарніром |
| Довжина | 400 мм |
| Ширина | 320 мм |
| Висота | 75 мм |
| Сумісність з маркою | Lancia, Fiat |
| Сумісність з моделлю | Tipo, Bravo, Brava, Tempra, Dedra, Delta |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 4,221 кг |
| Довжина: | 400 мм |
| Код товару | DL TC427 |
| Тип запчастин | Оригінал |
| Тип керма | Поздовжній важіль підвіски |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 029,50 ₴

