-10%

Важіль підвіски DACIA DUSTER, LODGY 04/2010 > REAR TC3740 (opt-om)
1 339 ₴
1 205,10 ₴
- Готово до відправки
- Код: DL TC3740
+380 (66) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
OPT-OM.ORG.UA
Важіль підвіски DACIA DUSTER, LODGY 04/2010 > REAR (opt-om)

КОД ТОВАРУ
DL TC3740

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
TC3740
(DELPHI)
| Характеристика |
|
|
| Вага |
|
|
| Висота |
|
|
| Довжина |
|
|
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 |
|
|
| Сторона монтажу |
|
|
| Сторона монтажу |
|
|
| Сторона монтажу |
|
|
| Тип керма |
|
|
| Тип керма |
|
|
| Ширина |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| ASHIKA | 7100002 | DACIA | 8200839124 | FAG | 821123910 |
| FEBEST | 2425DUSTR2 | MAGNETI | ARM452 | METZGER | 53064209 |
| MONROE | L25589 | MOOG | RETC14595 | PROFIT | 23040789 |
| RENAULT | 8200839124 | SIDEM | 5172 | SWAG | 60936396 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Важіль Dacia DUSTER (HS_) | Важіль Dacia DUSTER (HM_) | Важіль Dacia DUSTER Фургон/джип |
| Важіль Renault DUSTER (HS_) | Важіль Renault DUSTER (HM_) |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Delphi |
| Код запчастини | TC3740 |
| Стан | Новий |
| Тип важеля | Контрольний |
| Конструктивні особливості | Без кульового шарніра |
| Довжина | 435 мм |
| Ширина | 40 мм |
| Висота | 47 мм |
| Сумісність з маркою | Dacia, Renault |
| Сумісність з моделлю | Duster |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0,73 кг |
| Довжина: | 435 мм |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | без нижнього/верхнього кульового шарніра |
| Код товару | DL TC3740 |
| Сторона монтажу | спереду |
| Тип запчастин | Оригінал |
| Тип керма | Поперечний важіль підвіски |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 205,10 ₴

