
Важіль підвіски AUDI A4/A5/Q5 3/2009- ПЕРЕДНЕЙ СВЕРХУ СЗАДИ СЛЕВА AU-TC-7883 (opt-om)
1 376 ₴
- Готово до відправки
- Код: MO AU-TC-7883
+380 (66) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
OPT-OM.ORG.UA
Важіль підвіски AUDI A4/A5/Q5 3/2009- ПЕРЕДНЕЙ СВЕРХУ СЗАДИ СЛЕВА (opt-om)

КОД ТОВАРУ
MO AU-TC-7883

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
AU-TC-7883
(MOOG)
| Характеристика |
|
|
| Висота паковання |
|
|
| Довжина паковання |
|
|
| парні номери артикулів |
|
|
| Сторона монтажу |
|
|
| Сторона монтажу |
|
|
| Сторона монтажу |
|
|
| Тип паковання |
|
|
| Тип керма |
|
|
| Ширина паковання |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AUDI | 8K0407509B | AUDI | 8K0407509P | BGA | TRC0174 |
| DELPHI | TC2974 | LEMFORDER | 35687 | LEMFORDER | 33898 |
| METZGER | 58135401 | SEAT | 8K0407509B | SIDEM | 37172 |
| SKF | VKDS321063B | SKODA | 8K0407509B | SWAG | 32936060 |
| SWAG | 30103473 | TRW | JTC2713 | VW | 8K0407509B |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Важіль Audi A4 Allroad B8 (8KH) | Важіль Audi A5 Кабріолет (8F7) | Важіль Audi Q5 (8RB) |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Moog |
| Код запчастини | AUTC7883 |
| Стан | Новий |
| Місце встановлення | Передній лівий |
| Тип важеля | Контрольний |
| Конструктивні особливості | З гумовим кріпленням |
| Сумісність з маркою | Audi, Porsche |
| Сумісність з моделлю | Q5, A4, A5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота паковання | 6,5 см |
| Довжина паковання | 34,5 см |
| Код товару | MO AU-TC-7883 |
| Сторона монтажу | Передня вісь ліворуч |
| Тип запчастин | Оригінал |
| Тип паковання | Коробка |
| Тип керма | Поперечний важіль підвіски |
| Ширина паковання | 8,5 см |
| парні номери артикулів | AU-TC-7884 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 376 ₴

