-10%

Важіль підвіски AUDI A4 (8E SERIES) 2000 2004 REAR TC3087 (opt-om)
1 550 ₴
1 395 ₴
- Готово до відправки
- Код: DL TC3087
+380 (66) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
OPT-OM.ORG.UA
Важіль підвіски AUDI A4 (8E SERIES) 2000 2004 REAR (opt-om)

КОД ТОВАРУ
DL TC3087

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
TC3087
(DELPHI)
| Характеристика |
|
|
| Вага |
|
|
| Висота |
|
|
| Довжина |
|
|
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 |
|
|
| парні номери артикулів |
|
|
| Розмір нарізі 2 |
|
|
| Сторона монтажу |
|
|
| Сторона монтажу |
|
|
| Тип керма |
|
|
| Тип керма |
|
|
| Ширина |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AUDI | 3R0505323 | AUDI | 8E0505323M | BGA | TRC0193 |
| FAG | 821081310 | FEBEST | 17258ERR | MAGNETI | ARM214 |
| MOOG | VOTC13242 | SEAT | 3R0505323 | SEAT | 8E0505323M |
| SIDEM | 63472 | SKF | VKDS421027 | SWAG | 33101924 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Важіль Audi A4 B6 (8E2) | Важіль Audi A4 B6 Avant (8E5) | Важіль Audi A4 B6 Кабріолет (8H7) |
| Важіль Audi A4 B7 (8EC) | Важіль Audi A4 B7 Avant (8ED) | Важіль Audi A4 B7 Кабріолет (8HE) |
| Важіль Seat EXEO (3R2) | Важіль Seat EXEO ST (3R5) |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Delphi |
| Код запчастини | TC3087 |
| Стан | Новий |
| Місце встановлення | Верхній |
| Матеріал | Листова сталь |
| Тип важеля | Причіпний |
| Конструктивні особливості | Без кульового шарніра |
| Довжина | 355 мм |
| Ширина | 145 мм |
| Висота | 45 мм |
| Сумісність з маркою | Seat, Audi |
| Сумісність з моделлю | A4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1,44 кг |
| Довжина: | 355 мм |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | без нижнього/верхнього кульового шарніра |
| Код товару | DL TC3087 |
| Розмір нарізі 2 | Bush O12.3 |
| Сторона монтажу | ліворуч |
| Тип запчастин | Оригінал |
| Тип керма | Поздовжній важіль підвіски |
| парні номери артикулів | TC3088 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 395 ₴

