-10%

Важіль підвіски (Swag) AUDI/ SKODA/ VW A4, A6, A8/ SU 32730017 (opt-om)
2 468 ₴
2 221,20 ₴
- Готово до відправки
- Код: SW 32730017
+380 (66) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
OPT-OM.ORG.UA
Важіль підвіски (Swag) AUDI/ SKODA/ VW A4, A6, A8/ SU (opt-om)

КОД ТОВАРУ
SW 32730017

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
32730017
(SWaG)
| Характеристика |
|
|
| Вага |
|
|
| Внутрішній діаметр |
|
|
| Довжина нарізі |
|
|
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 |
|
|
| Дотримуватися вказівок щодо сервісного обслуговування |
|
|
| Матеріал |
|
|
| Розмір зовнішньої нарізі |
|
|
| Розмір конуса |
|
|
| Розмір конуса |
|
|
| Сторона монтажу |
|
|
| Сторона монтажу |
|
|
| Сторона монтажу |
|
|
| Сторона монтажу |
|
|
| Тип керма |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| ASHIKA | 72000920 | AUDI | 8D0407151D | AUDI | 4D0407151P |
| AUDI | 4D0407151J | AUDI | 4D0407151H | AUDI | 4D0407151G |
| AUDI | 4D0407151E | AUDI | 4D0407151A | AUDI | 4D0407151B |
| AUDI | 4D0407151C | AUDI | 8D0407151E | AUDI | 8D0407151F |
| BGA | TRC0131 | DELPHI | TC768 | EUROREPAR | 1634863980 |
| FAG | 821069110 | LEMFORDER | 13673 | MAGNETI | ARM180 |
| MANDO | MSA016069 | MANDO | MSA015440 | METZGER | 58009318 |
| MONROE | L29525 | MOOG | VOTC8228 | MOOG | VOTC8228P |
| PROFIT | 23040293 | SIDEM | 37675 | SKF | VKDS321028B |
| SKODA | 4D0407151P | SKODA | 8D0407151E | SKODA | 8D0407151F |
| SWAG | 30934767 | TRW | JTC343 | VW | 4D0407151A |
| VW | 4D0407151B | VW | 4D0407151C | VW | 4D0407151E |
| VW | 4D0407151G | VW | 4D0407151H | VW | 4D0407151J |
| VW | 4D0407151P | VW | 8D0407151D | VW | 8D0407151E |
| VW | 8D0407151F |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Важіль Audi A4 B5 (8D2) | Важіль Audi A4 B5 Avant (8D5) | Важіль Audi A6 C5 (4B2) |
| Важіль Audi A6 C5 Avant (4B5) | Важіль Audi A8 D2 (4D2, 4D8) | Важіль Skoda SUPERB I (3U4) |
| Важіль VW PASSAT B5 (3B2) | Важіль VW PASSAT B5 Variant (3B5) | Важіль VW PASSAT B5.5 (3B3) |
| Важіль VW PASSAT B5.5 Variant (3B6) |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Swag |
| Код запчастини | 32730017 |
| Стан | Новий |
| Розмір конуса | 21 мм |
| Матеріал | Алюміній |
| Тип важеля | Контрольний |
| Місце встановлення | Передній правий |
| Конструктивні особливості | З кульовим шарніром |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Superb, A4, A6, A8, Passat |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1,44 кг |
| Внутрішній діаметр. | 10 мм |
| Довжина нарізі | 22 мм |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з підшипником |
| Дотримуватися вказівок щодо сервісного обслуговування | 99943600 |
| Код товару | SW 32730017 |
| Розмір зовнішньої нарізі | M12 x 1,5 |
| Сторона монтажу | спереду |
| Тип запчастин | Оригінал |
| Тип керма | Поперечний важіль підвіски |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 221,20 ₴

