-10%

Болт колісний (Swag) MERCEDES-BENZ 10102242 (opt-om)
731 ₴
657,90 ₴
- Готово до відправки
- Код: SW 10102242
+380 (66) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
OPT-OM.ORG.UA
Болт колісний (Swag) MERCEDES-BENZ (opt-om)

КОД ТОВАРУ
SW 10102242

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
10102242
(SWaG)
| Характеристика |
|
|
| O голівки болта |
|
|
| Вага |
|
|
| Довжина |
|
|
| Довжина гвинта під голівкою |
|
|
| Довжина нарізі |
|
|
| Довжина штока |
|
|
| Матеріал |
|
|
| Розмір зовнішньої нарізі |
|
|
| Сторона монтажу |
|
|
| Якість/клас |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| DODGE | 68026054AA | MERCEDES-BENZ | 4614010071 | MERCEDES-BENZ | A4614010071 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Болт Mercedes-Benz SPRINTER 4,6-t Фургон (B906) | Болт Mercedes-Benz SPRINTER 4,6-t Платформа/шасі (B906) | Болт Mercedes-Benz SPRINTER 5-t Фургон (B906) |
| Болт Mercedes-Benz SPRINTER 5-t Платформа/шасі (B906) | Болт Mercedes-Benz SPRINTER 5-t Автобус (B906) | Болт Mercedes-Benz SPRINTER 3,5-t Tourer Bus (B907) |
| Болт Mercedes-Benz SPRINTER 3,5-t Фургон (B907, B910) | Болт Mercedes-Benz SPRINTER 5-t Фургон (B907) | Болт Mercedes-Benz SPRINTER 5-t Платформа/шасі (B907) |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Swag |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| O голівки болта | 25 мм |
| Вага | 0,080 кг |
| Довжина: | 80 мм |
| Довжина гвинта під голівкою | 73 мм |
| Довжина нарізі | 28 мм |
| Довжина штока | 42 мм |
| Код запчастин | 10102242 |
| Код товару | SW 10102242 |
| Матеріал | Сталь |
| Розмір зовнішньої нарізі | M14 x 1,5 |
| Сторона монтажу | Задня вісь |
| Тип запчастин | Оригінал |
| Якість/клас | 10.9 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 657,90 ₴

