-10%

Болт колеса (Swag) БОЛТ КОЛЕСА VW-AUDI 32921588 (opt-om)
251 ₴
225,90 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Готово до відправки
- Код: SW 32921588
+380 (66) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
OPT-OM.ORG.UA
Болт колеса (Swag) БОЛТ КОЛЕСА VW-AUDI (opt-om)

КОД ТОВАРУ
SW 32921588

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
32921588
(SWaG)
| Характеристика |
|
|
| Вага |
|
|
| Вид |
|
|
| Виконання голівок гвинтів / профілю гайок |
|
|
| Диски |
|
|
| Диски |
|
|
| Длина, мм |
|
|
| Довжина |
|
|
| Довжина гвинта під голівкою |
|
|
| Довжина нарізі |
|
|
| Дотримуватися вказівок щодо сервісного обслуговування |
|
|
| Зовнішній діаметр |
|
|
| Кріплення коліс |
|
|
| Матеріал |
|
|
| Поверхня |
|
|
| Різьба |
|
|
| Розмір зовнішньої нарізі |
|
|
| Сторона монтажу |
|
|
| Сторона монтажу |
|
|
| ШЗ |
|
|
| Ширина ключа |
|
|
| Якість/клас |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AUDI | 7L0601139A | AUDI | WHT001693 | AUDI | WHT002529 |
| PORSCHE | 95536120300 | PORSCHE | 95536120301 | PORSCHE | WHT001693 |
| PORSCHE | WHT004676 | VW | 7L0601139 | VW | 7L0601139A |
| VW | WHT001693 | VW | WHT002529 | VW | WHT004676 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Болт Audi Q7 (4LB) | Болт Porsche CAYENNE (9PA) | Болт Porsche CAYENNE (92A) |
| Болт Porsche PANAMERA (970) | Болт VW AMAROK (2HA, 2HB, S1B, S6B, S7A, S7B) | Болт VW TOUAREG (7LA, 7L6, 7L7) |
| Болт VW TOUAREG (7P5, 7P6) | Болт VW MULTIVAN T5 (7HM, 7HN, 7HF, 7EF, 7EM, 7EN) | Болт VW TRANSPORTER T5 Автобус (7HB, 7HJ, 7EB, 7EJ) |
| Болт VW TRANSPORTER T5 Фургон (7HA, 7HH, 7EA, 7EH) | Болт VW TRANSPORTER T5 Платформа/шасі (7JD, 7JE, 7JL, 7JY, 7JZ, 7FD, |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Swag |
| Код запчастини | 32921588 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Audi, Porsche |
| Сумісність з моделлю | Touareg, Multivan, Transporter, Cayenne, Q7, Panamera |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0,02 кг |
| Тип | Болт |
| Виконання голівок гвинтів / профілю гайок | Зовнішній шестигранник |
| Зовнішній діаметр | 27,6 мм |
| ДЛИНА, ММ | 66 |
| Диски | для сталевих дисків |
| Довжина: | 66 мм |
| Довжина гвинта під голівкою | 34 мм |
| Довжина нарізі | 30 мм |
| Дотримуватися вказівок щодо сервісного обслуговування | 99943600 |
| Код товару | SW 32921588 |
| Кріплення коліс | Сферичний буртик A/G |
| Матеріал | Сталь |
| Поверхня | з пластинчастим цинковим покриттям |
| Різьба | M14 x 1,5 |
| Розмір зовнішньої нарізі | M14 x 1,5 |
| Сторона монтажу | Передня вісь |
| ШЗ | 19 |
| Ширина ключа | 19 |
| Якість/клас | 10.9 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 225,90 ₴

