-10%

Болт з шестигранною головкою з чорного металу БОЛТ КОЛЕСА MERCEDES-BENZ A-CLASS (W169), A-CLASS (W176 10918913 (opt-om)
188 ₴
169,20 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Готово до відправки
- Код: SW 10918913
+380 (66) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
OPT-OM.ORG.UA
Болт з шестигранною головкою з чорного металу БОЛТ КОЛЕСА MERCEDES-BENZ A-CLASS (W169), A-CLASS (W176), B-CLASS (W245), B-CLASS (W246, W242), C-C (opt-om)

КОД ТОВАРУ
SW 10918913

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
10918913
(SWaG)
| Характеристика |
|
|
| Вага |
|
|
| Виконання голівок гвинтів / профілю гайок |
|
|
| Диски |
|
|
| Диски |
|
|
| Довжина |
|
|
| Довжина гвинта під голівкою |
|
|
| Довжина нарізі |
|
|
| Дотримуватися вказівок щодо сервісного обслуговування |
|
|
| Зовнішній діаметр |
|
|
| Кріплення коліс |
|
|
| Матеріал |
|
|
| Поверхня |
|
|
| Розмір зовнішньої нарізі |
|
|
| Сторона монтажу |
|
|
| Сторона монтажу |
|
|
| ШЗ |
|
|
| Якість/клас |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| MERCEDES-BENZ | 0009904907 | MERCEDES-BENZ | 0009906707 | MERCEDES-BENZ | 0009906907 |
| MERCEDES-BENZ | 0009907207 | MERCEDES-BENZ | 0009907907 | MERCEDES-BENZ | 0009909807 |
| MERCEDES-BENZ | 1634010070 | MERCEDES-BENZ | 1634010370 | MERCEDES-BENZ | 1634010670 |
| MERCEDES-BENZ | 2114010370 | MERCEDES-BENZ | A0009904907 | MERCEDES-BENZ | A0009906707 |
| MERCEDES-BENZ | A0009906907 | MERCEDES-BENZ | A0009907207 | MERCEDES-BENZ | A0009907907 |
| MERCEDES-BENZ | A0009909807 | MERCEDES-BENZ | A1634010070 | MERCEDES-BENZ | A1634010370 |
| MERCEDES-BENZ | A1634010670 | MERCEDES-BENZ | A2114010370 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Болт Mercedes-Benz A-CLASS (W169) | Болт Mercedes-Benz A-CLASS (W176) | Болт Mercedes-Benz A-CLASS (W177) |
| Болт Mercedes-Benz B-CLASS Sports Tourer (W245) | Болт Mercedes-Benz B-CLASS Sports Tourer (W246, W242) | Болт Mercedes-Benz B-CLASS Sports Tourer (W247) |
| Болт Mercedes-Benz C-CLASS (W204) | Болт Mercedes-Benz C-CLASS T-Model (S204) | Болт Mercedes-Benz C-CLASS купе (C204) |
| Болт Mercedes-Benz C-CLASS (W205) | Болт Mercedes-Benz C-CLASS T-Model (S205) | Болт Mercedes-Benz C-CLASS Купе (C205) |
| Болт Mercedes-Benz C-CLASS Кабріолет (A205) | Болт Mercedes-Benz CLA купе (C117) | Болт Mercedes-Benz CLA (C118) |
| Болт Mercedes-Benz CLA Shooting Brake (X117) | Болт Mercedes-Benz CLK (C209) | Болт Mercedes-Benz CLK Кабріолет (A209) |
| Болт Mercedes-Benz CLS (C219) | Болт Mercedes-Benz CLS (C218) | Болт Mercedes-Benz CLS Shooting Brake (X218) |
| Болт Mercedes-Benz E-CLASS (W211) | Болт Mercedes-Benz E-CLASS T-Model (S211) | Болт Mercedes-Benz E-CLASS (W212) |
| Болт Mercedes-Benz E-CLASS T-Model (S212) | Болт Mercedes-Benz E-CLASS купе (C207) | Болт Mercedes-Benz E-CLASS Кабріолет (A207) |
| Болт Mercedes-Benz S-CLASS (W220) | Болт Mercedes-Benz S-CLASS купе (C216) | Болт Mercedes-Benz SL (R230) |
| Болт Mercedes-Benz SL (R231) | Болт Mercedes-Benz SLK (R172) | Болт Mercedes-Benz SLC (R172) |
| Болт Mercedes-Benz SLR (R199) | Болт Mercedes-Benz SLR ROADSTER (R199) | Болт Mercedes-Benz SLS AMG (C197) |
| Болт Mercedes-Benz SLS AMG ROADSTER (R197) | Болт Mercedes-Benz M-CLASS (W163) | Болт Mercedes-Benz M-CLASS (W164) |
| Болт Mercedes-Benz M-CLASS (W166) | Болт Mercedes-Benz GLE (W166) | Болт Mercedes-Benz GLE Coupe (C292) |
| Болт Mercedes-Benz R-CLASS (W251, V251) | Болт Mercedes-Benz GL-CLASS (X164) | Болт Mercedes-Benz GL-CLASS (X166) |
| Болт Mercedes-Benz GLA-CLASS (X156) | Болт Mercedes-Benz GLK-CLASS (X204) | Болт Mercedes-Benz GLC (X253) |
| Болт Mercedes-Benz GLC Coupe (C253) | Болт Mercedes-Benz GLS (X166) | Болт Mercedes-Benz VIANO (W639) |
| Болт Mercedes-Benz VITO автобус (W639) | Болт Mercedes-Benz VITO / MIXTO фургон (W639) |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Swag |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0,075 кг |
| Виконання голівок гвинтів / профілю гайок | Зовнішній шестигранник |
| Зовнішній діаметр | 24,6 мм |
| Диски | для сталевих дисків |
| Довжина: | 49 мм |
| Довжина гвинта під голівкою | 25 мм |
| Довжина нарізі | 26 мм |
| Дотримуватися вказівок щодо сервісного обслуговування | 99943600 |
| Код запчастин | 10918913 |
| Код товару | SW 10918913 |
| Кріплення коліс | Сферичний буртик A/G |
| Матеріал | Сталь |
| Поверхня | з пластинчастим цинковим покриттям |
| Розмір зовнішньої нарізі | M14 x 1,5 |
| Сторона монтажу | Передня вісь |
| Тип запчастин | Оригінал |
| ШЗ | 17 |
| Якість/клас | 10.9 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 169,20 ₴

