
Болт з шестигранною головкою MERCEDES-BENZ PKW 99901849 (opt-om)
148 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Немає в наявності
- Код: SW 99901849
+380 (66) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
OPT-OM.ORG.UA
Болт з шестигранною головкою MERCEDES-BENZ PKW (opt-om)

КОД ТОВАРУ
SW 99901849

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
99901849
(SWaG)
| Характеристика |
|
|
| Вага |
|
|
| Виконання голівок гвинтів / профілю гайок |
|
|
| Диски |
|
|
| Довжина |
|
|
| Довжина гвинта під голівкою |
|
|
| Довжина нарізі |
|
|
| Довжина штока |
|
|
| Дотримуватися вказівок щодо сервісного обслуговування |
|
|
| Зовнішній діаметр |
|
|
| Кріплення коліс |
|
|
| Матеріал |
|
|
| Поверхня |
|
|
| Розмір зовнішньої нарізі |
|
|
| Сторона монтажу |
|
|
| Сторона монтажу |
|
|
| Ширина зіва ключа |
|
|
| Якість/клас |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| MERCEDES-BENZ | 1404000170 | MERCEDES-BENZ | A1404000170 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Болт Mercedes-Benz S-CLASS (W140) | Болт Mercedes-Benz S-CLASS купе (C140) |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Swag |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0,12 кг |
| Виконання голівок гвинтів / профілю гайок | Зовнішній шестигранник |
| Зовнішній діаметр | 24,6 мм |
| Диски | для легкосплавних дисків |
| Довжина: | 85 мм |
| Довжина гвинта під голівкою | 45 мм |
| Довжина нарізі | 22 мм |
| Довжина штока | 23 мм |
| Дотримуватися вказівок щодо сервісного обслуговування | 99943600 |
| Код запчастин | 99901849 |
| Код товару | SW 99901849 |
| Кріплення коліс | Сферичний буртик A/G |
| Матеріал | Сталь |
| Поверхня | з пластинчастим цинковим покриттям |
| Розмір зовнішньої нарізі | M14 x 1,5 |
| Сторона монтажу | Передня вісь |
| Тип запчастин | Оригінал |
| Ширина зіва ключа | 17 |
| Якість/клас | 10.9 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 148 ₴

