-10%

Болт з шестигранною головкою CITROEN JUMPY (U6U), FIAT SCUDO(220 ), PEUGEOT EXPERT (224 ) 70912707 (opt-om)
159 ₴
143,10 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Готово до відправки
- Код: SW 70912707
+380 (66) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
OPT-OM.ORG.UA
Болт з шестигранною головкою CITROEN JUMPY (U6U), FIAT SCUDO(220_), PEUGEOT EXPERT (224_) (opt-om)

КОД ТОВАРУ
SW 70912707

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
70912707
(SWaG)
| Характеристика |
|
|
| Вага |
|
|
| Виконання голівок гвинтів / профілю гайок |
|
|
| Довжина |
|
|
| Довжина гвинта під голівкою |
|
|
| Довжина нарізі |
|
|
| Дотримуватися вказівок щодо сервісного обслуговування |
|
|
| Зовнішній діаметр |
|
|
| Кріплення коліс |
|
|
| Матеріал |
|
|
| Поверхня |
|
|
| Розмір зовнішньої нарізі |
|
|
| Сторона монтажу |
|
|
| Сторона монтажу |
|
|
| Ширина зіва ключа |
|
|
| Якість/клас |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| CITROEN | 540548 | FIAT | 1476244080 | LANCIA | 1476244080 |
| PEUGEOT | 540548 | PSA | 0000540548 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Болт Citroen C8 (EA_, EB_) | Болт Citroen EVASION Мінівен (22, U6) | Болт Citroen EVASION Van (U6_, AF_) |
| Болт Citroen JUMPY I (U6U_) | Болт Citroen JUMPY I Фургон (BS_, BT_, BY_, BZ_) | Болт Citroen JUMPY I Платформа/шасі (BU_, BV_, BW_, BX_) |
| Болт Fiat SCUDO Автобус (220_) | Болт Fiat SCUDO ФУРГОН (220_) | Болт Fiat SCUDO Платформа/шасі (220_) |
| Болт Fiat ULYSSE (220_) | Болт Fiat ULYSSE (179_) | Болт LANCIA ZETA (22_) |
| Болт Peugeot 806 (221) | Болт Peugeot 806 Van (AF_) | Болт Peugeot 807 (EB_) |
| Болт Peugeot 807 Van (EB_) | Болт Peugeot EXPERT (224_) | Болт Peugeot EXPERT фургон (222) |
| Болт Peugeot EXPERT Платформа/шасі (223) |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Swag |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0,1 кг |
| Виконання голівок гвинтів / профілю гайок | Зовнішній шестигранник |
| Зовнішній діаметр | 25 мм |
| Довжина: | 56 мм |
| Довжина гвинта під голівкою | 25 мм |
| Довжина нарізі | 25 мм |
| Дотримуватися вказівок щодо сервісного обслуговування | 99943600 |
| Код запчастин | 70912707 |
| Код товару | SW 70912707 |
| Кріплення коліс | Конічний буртик F |
| Матеріал | Сталь |
| Поверхня | з пластинчастим цинковим покриттям |
| Розмір зовнішньої нарізі | M14 x 1,5 |
| Сторона монтажу | Передня вісь |
| Тип запчастин | Оригінал |
| Ширина зіва ключа | 19 |
| Якість/клас | 10.9 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 143,10 ₴

