-10%

Бендикс стартера БЕНДИКС СТАРТЕРА 234168 CZ 7234-0168 (opt-om)
430 ₴
387 ₴
- Готово до відправки
- Код: PR 7234-0168
+380 (66) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
OPT-OM.ORG.UA
Бендикс стартера БЕНДИКС СТАРТЕРА 234168 CZ (opt-om)

КОД ТОВАРУ
PR 7234-0168

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
7234-0168
(PROFIT)
| Характеристика |
|
|
| Внутрішній діаметр |
|
|
| Довжина |
|
|
| Зовнішній діаметр |
|
|
| Кільк. зубц. |
|
|
| Напрямок обертання |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AS | SD0125 | AS | SD0125P | BOSCH | F032234168 |
| CARGO | 234168 | CARGO | 333222 | GHIBAUDI | 2291 |
| MERCEDES-BENZ | 0051512901 | PSH | 060000338830 | PSH | 060000338016 |
| ZEN | 1629 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Profit |
| Код запчастини | 72340168 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зовнішній діаметр | 27,80 мм |
| Внутрішній діаметр. | 12,00 мм |
| Довжина: | 60,60 мм |
| Код товару | PR 7234-0168 |
| Кільк. зубц. | 10 |
| Напрямок обертання | Напрямок обертання за годинниковою стрілкою |
Інформація для замовлення
- Ціна: 387 ₴

