-10%

Бендикс стартера БЕНДИКС СТАРТЕРА 135717 CZ 7135-0717 (opt-om)
322 ₴
289,80 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Готово до відправки
- Код: PR 7135-0717
+380 (66) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
OPT-OM.ORG.UA
Бендикс стартера БЕНДИКС СТАРТЕРА 135717 CZ (opt-om)

КОД ТОВАРУ
PR 7135-0717

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
7135-0717
(PROFIT)
| Характеристика |
|
|
| Внутрішній діаметр |
|
|
| Довжина |
|
|
| Зовнішній діаметр |
|
|
| Кільк. зубц. |
|
|
| Напрямок обертання |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AS | SD4023P | AS | SD4023 | AS | SD4085P |
| BOSCH | F032135717 | CARGO | 135717 | FIAT | 46417006 |
| FIAT | 46429594 | FIAT | 46431502 | FIAT | 46434037 |
| FIAT | 46465475 | FIAT | 7773812 | FIAT | 9945556 |
| FIAT | 9948346 | GHIBAUDI | 1929 | IKA | 450181 |
| PSH | 060001010056 | PSH | 060001010830 | ZEN | 0779 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Profit |
| Код запчастини | 71350717 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зовнішній діаметр | 25,80 мм |
| Внутрішній діаметр. | 11,60 мм |
| Довжина: | 64,00 мм |
| Код товару | PR 7135-0717 |
| Кільк. зубц. | 9 |
| Напрямок обертання | Напрямок обертання за годинниковою стрілкою |
Інформація для замовлення
- Ціна: 289,80 ₴

