
Бендикс стартера БЕНДИКС СТАРТЕРА 132021 CZ 7132-0021 (opt-om)
392 ₴
- Готово до відправки
- Код: PR 7132-0021
+380 (66) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
OPT-OM.ORG.UA
Бендикс стартера БЕНДИКС СТАРТЕРА 132021 CZ (opt-om)

КОД ТОВАРУ
PR 7132-0021

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
7132-0021
(PROFIT)
| Характеристика |
|
|
| Внутрішній діаметр |
|
|
| Довжина |
|
|
| Зовнішній діаметр |
|
|
| Кільк. зубц. |
|
|
| Напрямок обертання |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AS | SD3006 | AS | SD3148P | BOSCH | F032132021 |
| CARGO | 132021 | GHIBAUDI | 1581 | PSH | 060000559830 |
| ZEN | 0647 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Profit |
| Код запчастини | 71320021 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зовнішній діаметр | 34,40 мм |
| Внутрішній діаметр. | 12,00 мм |
| Довжина: | 76,50 мм |
| Код товару | PR 7132-0021 |
| Кільк. зубц. | 11 |
| Напрямок обертання | Напрямок обертання за годинниковою стрілкою |
Інформація для замовлення
- Ціна: 392 ₴

