-10%

Бендикс стартера БЕНДИКС СТАРТЕРА 131996 CZ 7131-0996 (opt-om)
392 ₴
352,80 ₴
- Готово до відправки
- Код: PR 7131-0996
+380 (66) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
OPT-OM.ORG.UA
Бендикс стартера БЕНДИКС СТАРТЕРА 131996 CZ (opt-om)

КОД ТОВАРУ
PR 7131-0996

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
7131-0996
(PROFIT)
| Характеристика |
|
|
| Внутрішній діаметр |
|
|
| Довжина |
|
|
| Зовнішній діаметр |
|
|
| Кільк. зубц. |
|
|
| Напрямок обертання |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AS | SD0034 | AS | SD0034P | AS | SD0034BOSCH |
| BOSCH | F032131996 | CARGO | 131996 | CARGO | 333514 |
| FIAT | 46231642 | GHIBAUDI | 1621 | IKA | 450081 |
| IVECO | 93828721 | PSH | 060000231016 | PSH | 060000231830 |
| ROVER | NAD100390 | ZEN | 0875 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Profit |
| Код запчастини | 71310996 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зовнішній діаметр | 35,00 мм |
| Внутрішній діаметр. | 12,00 мм |
| Довжина: | 62,50 мм |
| Код товару | PR 7131-0996 |
| Кільк. зубц. | 9 |
| Напрямок обертання | Напрямок обертання за годинниковою стрілкою |
Інформація для замовлення
- Ціна: 352,80 ₴

