-10%

Бендикс стартера 330651 CN 330651 (opt-om)
736 ₴
662,40 ₴
- Готово до відправки
- Код: CG 330651
+380 (66) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
OPT-OM.ORG.UA
Бендикс стартера БЕНДИКС СТАРТЕРА 330651 CN (opt-om)

КОД ТОВАРУ
CG 330651

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
330651
(CARGO)
| Характеристика |
|
|
| Внутрішній діаметр |
|
|
| Довжина |
|
|
| Зовнішній діаметр |
|
|
| Кільк. зубц. |
|
|
| Напрямок обертання |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AS | SD6034 | AS | SD6034P | BOSCH | F032330651 |
| GHIBAUDI | 2365 | GHIBAUDI | 6194 | PSH | 060000722830 |
| TOYOTA | 281000G040 | TOYOTA | 281000R010 | ZEN | 1884 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CARGO |
| Код запчастини | 330651 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зовнішній діаметр | 38,90 мм |
| Внутрішній діаметр. | 12,00 мм |
| Довжина: | 50,60 мм |
| Код товару | CG 330651 |
| Кільк. зубц. | 11 |
| Напрямок обертання | Напрямок обертання за годинниковою стрілкою |
Інформація для замовлення
- Ціна: 662,40 ₴

