-10%

Бендикс стартера 330568 CZ 7330-0568 (opt-om)
628 ₴
565,20 ₴
- Готово до відправки
- Код: PR 7330-0568
+380 (66) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
OPT-OM.ORG.UA
Бендикс стартера БЕНДИКС СТАРТЕРА 330568 CZ (opt-om)

КОД ТОВАРУ
PR 7330-0568

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
7330-0568
(PROFIT)
| Характеристика |
|
|
| Внутрішній діаметр |
|
|
| Довжина |
|
|
| Зовнішній діаметр |
|
|
| Кільк. зубц. |
|
|
| Напрямок обертання |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| BOSCH | F032330568 | CARGO | 330568 | KIA | 361004A010 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Profit |
| Код запчастини | 73300568 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зовнішній діаметр | 33,40 мм |
| Внутрішній діаметр. | 12,00 мм |
| Довжина: | 110,00 мм |
| Код товару | PR 7330-0568 |
| Кільк. зубц. | 10 |
| Напрямок обертання | Напрямок обертання за годинниковою стрілкою |
Інформація для замовлення
- Ціна: 565,20 ₴

