-10%

Бендикс стартера 330417 CZ 7330-0417 (opt-om)
364 ₴
327,60 ₴
- Готово до відправки
- Код: PR 7330-0417
+380 (66) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
OPT-OM.ORG.UA
Бендикс стартера БЕНДИКС СТАРТЕРА 330417 CZ (opt-om)

КОД ТОВАРУ
PR 7330-0417

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
7330-0417
(PROFIT)
| Характеристика |
|
|
| Внутрішній діаметр |
|
|
| Довжина |
|
|
| Зовнішній діаметр |
|
|
| Кільк. зубц. |
|
|
| Напрямок обертання |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AS | SD5080 | BOSCH | F032330417 | CARGO | 330417 |
| GHIBAUDI | 6287 | MITSUBISHI | M002T85671 | MITSUBISHI | M002T85672 |
| MITSUBISHI | M002T85871 | MITSUBISHI | M191T95671 | MITSUBISHI | M2T85671 |
| MITSUBISHI | M2T85672 | MITSUBISHI | M2T85871 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Profit |
| Код запчастини | 73300417 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зовнішній діаметр | 29,30 мм |
| Внутрішній діаметр. | 12,00 мм |
| Довжина: | 64,30 мм |
| Код товару | PR 7330-0417 |
| Кільк. зубц. | 9 |
| Напрямок обертання | Напрямок обертання за годинниковою стрілкою |
Інформація для замовлення
- Ціна: 327,60 ₴

