-10%

Бендикс стартера 330382 CN 330382 (opt-om)
426 ₴
383,40 ₴
- Готово до відправки
- Код: CG 330382
+380 (66) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
OPT-OM.ORG.UA
Бендикс стартера БЕНДИКС СТАРТЕРА 330382 CN (opt-om)

КОД ТОВАРУ
CG 330382

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
330382
(CARGO)
| Характеристика |
|
|
| Внутрішній діаметр |
|
|
| Довжина |
|
|
| Зовнішній діаметр |
|
|
| Кільк. зубц. |
|
|
| Напрямок обертання |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AS | SD1026 | AS | SD1026P | BOSCH | F032330382 |
| FIAT | 55195967 | GHIBAUDI | 6079 | IKA | 450741 |
| PROFIT | 73300382 | PSH | 060000888206 | PSH | 060000888830 |
| WAI | 54196 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CARGO |
| Код запчастини | 330382 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зовнішній діаметр | 36,00 мм |
| Внутрішній діаметр. | 12,00 мм |
| Довжина: | 61,40 мм |
| Код товару | CG 330382 |
| Кільк. зубц. | 9 |
| Напрямок обертання | Напрямок обертання за годинниковою стрілкою |
Інформація для замовлення
- Ціна: 383,40 ₴

