-10%

Бендикс стартера 234087 CZ 7234-0087 (opt-om)
566 ₴
509,40 ₴
- Готово до відправки
- Код: PR 7234-0087
+380 (66) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
OPT-OM.ORG.UA
Бендикс стартера БЕНДИКС СТАРТЕРА 234087 CZ (opt-om)

КОД ТОВАРУ
PR 7234-0087

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
7234-0087
(PROFIT)
| Характеристика |
|
|
| Внутрішній діаметр |
|
|
| Довжина |
|
|
| Зовнішній діаметр |
|
|
| Кільк. зубц. |
|
|
| Напрямок обертання |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AS | SD0123P | AS | SD0123 | BOSCH | F032234087 |
| CARGO | 234087 | GHIBAUDI | 2256 | IKA | 452081 |
| MAN | 51262017212 | MAN | 51262017223 | PSH | 060000987016 |
| PSH | 060000987830 | ZEN | 1178 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Profit |
| Код запчастини | 72340087 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зовнішній діаметр | 37,70 мм |
| Внутрішній діаметр. | 14,30 мм |
| Довжина: | 85,00 мм |
| Код товару | PR 7234-0087 |
| Кільк. зубц. | 10 |
| Напрямок обертання | Напрямок обертання за годинниковою стрілкою |
Інформація для замовлення
- Ціна: 509,40 ₴

