
Бендикс стартера 231756 CZ 7231-0756 (opt-om)
593 ₴
- Готово до відправки
- Код: PR 7231-0756
+380 (66) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
OPT-OM.ORG.UA
Бендикс стартера БЕНДИКС СТАРТЕРА 231756 CZ (opt-om)

КОД ТОВАРУ
PR 7231-0756

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
7231-0756
(PROFIT)
| Характеристика |
|
|
| Внутрішній діаметр |
|
|
| Довжина |
|
|
| Зовнішній діаметр |
|
|
| Кільк. зубц. |
|
|
| Напрямок обертання |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AS | SD0101 | AS | SD0101P | AS | SD0101BOSCH |
| BOSCH | F032335558 | BOSCH | F032231756 | BOSCH | F032335173 |
| CARGO | 335558 | CARGO | 335173 | CARGO | 231756 |
| CARGO | 333185 | CARGO | 333505 | DAF | 1340895 |
| DAF | 1387383 | GHIBAUDI | 2203 | GHIBAUDI | 1637 |
| IKA | 450391 | IVECO | 4892338 | IVECO | 504036695 |
| IVECO | 504120738 | JOHN DEERE | RE508813 | LEYLAND | AFLF189 |
| PSH | 060000038016 | PSH | 060000038830 | RENAULT | 5001859572 |
| WAI | 5491144 | ZEN | 1159 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Profit |
| Код запчастини | 72310756 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зовнішній діаметр | 39,50 мм |
| Внутрішній діаметр. | 14,35 мм |
| Довжина: | 83,80 мм |
| Код товару | PR 7231-0756 |
| Кільк. зубц. | 10 |
| Напрямок обертання | Напрямок обертання за годинниковою стрілкою |
Інформація для замовлення
- Ціна: 593 ₴

