-10%

Бендикс стартера 231478 IT 231478 (opt-om)
1 052 ₴
946,80 ₴
- Готово до відправки
- Код: CG 231478
+380 (66) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
OPT-OM.ORG.UA
Бендикс стартера БЕНДИКС СТАРТЕРА 231478 IT (opt-om)

КОД ТОВАРУ
CG 231478

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
231478
(CARGO)
| Характеристика |
|
|
| Внутрішній діаметр |
|
|
| Довжина |
|
|
| Зовнішній діаметр |
|
|
| Кільк. зубц. |
|
|
| Напрямок обертання |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AS | SD4061S | AS | SD4061 | BOSCH | F032231478 |
| GHIBAUDI | 2100 | IKA | 451171 | MERCEDES-BENZ | 0003188V006 |
| PROFIT | 72310478 | PSH | 060000644056 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CARGO |
| Код запчастини | 231478 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зовнішній діаметр | 25,40 мм |
| Внутрішній діаметр. | 11,00 мм |
| Довжина: | 57,50 мм |
| Код товару | CG 231478 |
| Кільк. зубц. | 9 |
| Напрямок обертання | Напрямок обертання за годинниковою стрілкою |
Інформація для замовлення
- Ціна: 946,80 ₴

