-10%

Бендикс стартера 231093 CN 231093 (opt-om)
763 ₴
686,70 ₴
- Готово до відправки
- Код: CG 231093
+380 (66) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
OPT-OM.ORG.UA
Бендикс стартера БЕНДИКС СТАРТЕРА 231093 CN (opt-om)

КОД ТОВАРУ
CG 231093

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
231093
(CARGO)
| Характеристика |
|
|
| Внутрішній діаметр |
|
|
| Довжина |
|
|
| Зовнішній діаметр |
|
|
| Кільк. зубц. |
|
|
| Напрямок обертання |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AS | SD3024 | BOSCH | F032231093 | GHIBAUDI | 2387 |
| IKA | 450991 | PROFIT | 72310093 | PSH | 060000571006 |
| VW | 02A911024G | VW | 02B911023J | VW | 02B911023N |
| WAI | 549453 | ZEN | 1926 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CARGO |
| Код запчастини | 231093 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зовнішній діаметр | 28,80 мм |
| Внутрішній діаметр. | 16,25 мм |
| Довжина: | 91,20 мм |
| Код товару | CG 231093 |
| Кільк. зубц. | 11 |
| Напрямок обертання | Напрямок обертання проти годинникової стрілки |
Інформація для замовлення
- Ціна: 686,70 ₴

