
Бендикс стартера 130930 | ZEN BR 130930 (opt-om)
548 ₴
- Готово до відправки
- Код: CG 130930
+380 (66) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
OPT-OM.ORG.UA
Бендикс стартера БЕНДИКС СТАРТЕРА 130930 | ZEN BR (opt-om)

КОД ТОВАРУ
CG 130930

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
130930
(CARGO)
| Характеристика |
|
|
| Внутрішній діаметр |
|
|
| Довжина |
|
|
| Зовнішній діаметр |
|
|
| Кільк. зубц. |
|
|
| Напрямок обертання |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AS | SD0007 | AS | SD0419P | BOSCH | F032130930 |
| GHIBAUDI | 3018 | MAGNETI | AMB0081 | PSH | 060000285016 |
| PSH | 060000285830 | ZEN | 0320 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CARGO |
| Код запчастини | 130930 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зовнішній діаметр | 29,60 мм |
| Внутрішній діаметр. | 14,25 мм |
| Довжина: | 73,50 мм |
| Код товару | CG 130930 |
| Кільк. зубц. | 9 |
| Напрямок обертання | Напрямок обертання за годинниковою стрілкою |
Інформація для замовлення
- Ціна: 548 ₴

