-10%

Бендикс стартера (БЕЗ ПИЛОЗАХИСНОГО КОМПЛЕКТА) 136854 CN 136854 (opt-om)
525 ₴
472,50 ₴
- Готово до відправки
- Код: CG 136854
+380 (66) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
OPT-OM.ORG.UA
Бендикс стартера БЕНДИКС СТАРТЕРА (БЕЗ ПИЛОЗАХИСНОГО КОМПЛЕКТА) 136854 CN (opt-om)

КОД ТОВАРУ
CG 136854

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
136854
(CARGO)
| Характеристика |
|
|
| Внутрішній діаметр |
|
|
| Довжина |
|
|
| Зовнішній діаметр |
|
|
| Кільк. зубц. |
|
|
| Напрямок обертання |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AS | SD0066 | AS | SD0066P | AS | SD0066BOSCH |
| BOSCH | F032136854 | BOSCH | 1986SE1631 | BOSCH | 1006209699 |
| CARGO | 136854ZZ | CARGO | 333177 | FORD | 1007765 |
| FORD | 1059564 | FORD | 95VW11000CB | FORD | 95VW11000GA |
| FORD | 97VW11000AA | GHIBAUDI | 1991 | IKA | 450221 |
| PROFIT | 71360854 | PSH | 060001004016 | PSH | 060001004830 |
| VW | 028911023M | VW | 02A911023R | VW | 02A911024D |
| VW | 02B911023L | VW | 02T911023C | VW | 02T911023H |
| WAI | 5491127 | ZEN | 0937 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CARGO |
| Код запчастини | 136854 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зовнішній діаметр | 27,90 мм |
| Внутрішній діаметр. | 11,00 мм |
| Довжина: | 80,50 мм |
| Код товару | CG 136854 |
| Кільк. зубц. | 10 |
| Напрямок обертання | Напрямок обертання проти годинникової стрілки |
Інформація для замовлення
- Ціна: 472,50 ₴

