-10%

Батарейки циліндричні, літієві БАТАРЕЙКА CR123A - 3.0V LITHIUM / 1 ШТ. BLISTER CR123A/01B (opt-om)
299 ₴
269,10 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Готово до відправки
- Код: PS CR123A/01B
+380 (66) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
OPT-OM.ORG.UA
Батарейки циліндричні, літієві БАТАРЕЙКА CR123A - 3.0V LITHIUM / 1 ШТ. BLISTER (opt-om)

КОД ТОВАРУ
PS CR123A/01B

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
CR123A/01B
(Philips)
| Характеристика |
|
|
| Напряжение, V |
|
|
| Тип |
|
|
| Типорозмір |
|
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Philips |
| Стан | Новий |
| Тип | Батарейка |
| Типорозмір | CR123A |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код запчастин | CR123A01B |
| Код товару | PS CR123A/01B |
| Напруга, V | 3V |
| Тип запчастин | Оригінал |
Інформація для замовлення
- Ціна: 269,10 ₴

