-10%

Барабан гальмівний VW TRANSPORTER T4 90-03 7D0245 (opt-om)
2 177 ₴
1 959,30 ₴
- Готово до відправки
- Код: LP 7D0245
+380 (66) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
OPT-OM.ORG.UA
Барабан гальмівний VW TRANSPORTER T4 90-03 (opt-om)

КОД ТОВАРУ
LP 7D0245

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
7D0245
(LPR)
| Характеристика |
|
|
| Видима висота гальм. барабана |
|
|
| Внутр. висота гальм. барабана |
|
|
| Диск |
|
|
| Діаметр гальмівного барабану внутрішній |
|
|
| Діаметр центрування |
|
|
| Кількість кріпильних отворів |
|
|
| Макс. розмір розточування гальмівного барабана |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| ASHIKA | 56000914 | ASHIKA | 56000914C | ATE | 24022680011 |
| BOSCH | 0986477046 | BREMBO | 14592810 | FTE | BT246 |
| NK | 264709 | PROFIT | 50200100 | REMSA | 711200 |
| SWAG | 30914058 | VW | 701609617 | VW | 704783037 |
| ZIMMERMANN | 600196120 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Барабан VW TRANSPORTER T4 Автобус (70B, 70C, 7DB, 7DK, 70J, 70K, 7DC, 7 | Барабан VW TRANSPORTER T4 Фургон (70A, 70H, 7DA, 7DH) | Барабан VW TRANSPORTER T4 Платформа/шасі (70E, 70L, 70M, 7DE, 7DL, 7DM) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LPR |
| Код запчастини | 7D0245 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Висота | 88 мм |
| Внутрішня висота барабану | 68 мм |
| Кількість отворів для кріплення | 4 |
| Діаметр отвору маточини | 68 мм |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Transporter |
| Користувальницькі характеристики | |
| Видима висота гальм. барабана | 88 мм |
| Всередину. висота гальм. барабана | 68 мм |
| Диск | 5 -отв. |
| Діаметр гальмівного барабану внутрішній | 268 мм |
| Діаметр центрування | 68 мм |
| Код товару | LP 7D0245 |
| Кількість кріпильних отворів | 4 |
| Макс. розмір розточування гальмівного барабана | 269,5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 959,30 ₴

