
Барабан гальмівний VW TRANSPORTER T4 90-03 5020-0100 (opt-om)
1 963 ₴
- Готово до відправки
- Код: PR 5020-0100
+380 (66) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
OPT-OM.ORG.UA
Барабан гальмівний VW TRANSPORTER T4 90-03 (opt-om)

КОД ТОВАРУ
PR 5020-0100

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
5020-0100
(PROFIT)
| Характеристика |
|
|
| O бараб. |
|
|
| Видима висота гальм. барабана |
|
|
| Внутр. висота гальм. барабана |
|
|
| Кількість отворів |
|
|
| Макс. розмір розточування гальмівного барабана |
|
|
| Монтажний O |
|
|
| Сторона монтажу |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| ASHIKA | 56000914 | ASHIKA | 56000914C | ATE | 24022680011 |
| BOSCH | 0986477046 | BREMBO | 14592810 | FTE | BT246 |
| LPR | 7D0245 | NK | 264709 | REMSA | 711200 |
| SWAG | 30914058 | VW | 701609617 | ZIMMERMANN | 600196120 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Барабан VW TRANSPORTER T4 Автобус (70B, 70C, 7DB, 7DK, 70J, 70K, 7DC, 7 | Барабан VW TRANSPORTER T4 Фургон (70A, 70H, 7DA, 7DH) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Profit |
| Код запчастини | 50200100 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Діаметр барабана | 268 мм |
| Внутрішня висота барабану | 68 мм |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Висота | 87 мм |
| Призначення | Задні колеса |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Transporter |
| Користувальницькі характеристики | |
| O бараб. | 268 мм |
| Видима висота гальм. барабана | 87 мм |
| Всередину. висота гальм. барабана | 68 мм |
| Код товару | PR 5020-0100 |
| Макс. розмір розточування гальмівного барабана | 270 мм |
| Монтажний O | 68 мм |
| Сторона монтажу | Задня вісь |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 963 ₴

