-10%

Барабан гальмівний VW CADDY 95-04. SEAT INCA 95-03 5020-0092 (opt-om)
1 654 ₴
1 488,60 ₴
- Готово до відправки
- Код: PR 5020-0092
+380 (66) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
OPT-OM.ORG.UA
Барабан гальмівний VW CADDY 95-04. SEAT INCA 95-03 (opt-om)

КОД ТОВАРУ
PR 5020-0092

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
5020-0092
(PROFIT)
| Характеристика |
|
|
| O бараб. |
|
|
| Видима висота гальм. барабана |
|
|
| Внутр. висота гальм. барабана |
|
|
| Кількість отворів |
|
|
| Макс. розмір розточування гальмівного барабана |
|
|
| Монтажний O |
|
|
| Сторона монтажу |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| ASHIKA | 56000907 | ASHIKA | 56000907C | ATE | 24022300201 |
| BOSCH | 0986477194 | BREMBO | 14938620 | LPR | 7D0621 |
| METELLI | 180359 | NK | 254729 | SEAT | 6K9609617 |
| TRW | DB4300 | VW | 6K9609617 | ZIMMERMANN | 600196620 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Барабан Seat INCA (6K9) | Барабан VW CADDY II Мінівен (9K9B) | Барабан VW CADDY II Фургон/мінівен (9K9A) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Profit |
| Код запчастини | 50200092 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Діаметр барабана | 230 мм |
| Внутрішня висота барабану | 39 мм |
| Кількість отворів | 4 шт. |
| Висота | 57.5 мм |
| Призначення | Задні колеса |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Caddy |
| Користувальницькі характеристики | |
| O бараб. | 230 мм |
| Видима висота гальм. барабана | 57,5 мм |
| Всередину. висота гальм. барабана | 39 мм |
| Код товару | PR 5020-0092 |
| Макс. розмір розточування гальмівного барабана | 231,5 мм |
| Монтажний O | 65 мм |
| Сторона монтажу | Задня вісь |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 488,60 ₴

